Bezpłatne rejsy statkiem

    Firma turystyczna "Smoleńsk Travel", w związku z przeprowadzaną akcją „Poznaj swoje miasto”, organizuje dla mieszkańców i przybyłych do miasta gości bezpłatne wycieczki po Smoleńsku.
    Dzięki wsparciu firmy "Dneprovskij farwater", zajmującej sie organizacją rejsów po Dnieprze, w sezonie letnim czyli już od 2 czerwca mieszkańcy, jak i przybyli do miasta goście, będą mieli możliwość uczestniczenia w bezpłatnych rejsach statkiem motorowym "Smolianka".
    Podczas rejsu, przewodnik będzie umilał Państwu czas opowiadając mnóstwo interesujących historii dotyczących miasta, słynnych mieszkańców, wydarzeń z czasów wojny i wielu innych. Oprócz tego będą mogli Państwo podziwiać przepiękne widoki na miasto i poczuć się przybyszami z odległej krainy do której droga prowadzi przez Smoleńsk.
    Firma turystyczna „Smoleńsk Travel” proponuje Państwu trzy rodzaje bezpłatnych wycieczek:

  • Piesza wycieczka po centralnej części miasta (każda środa, godz. 19:00, czas trwania wycieczki – 2 godziny).
  • Piesza wycieczka pt. „Legendy Smoleńska” (każdy piątek, godz. 19:00, czas trwania wycieczki – 2 godziny).
  • Rejs statkiem „Smolianka” (od 2 czerwca 2011 r., w każdy czwartek, godz. 16:00, czas trwania rejsu – 1,5 godziny) – wycieczka organizowana przy pomocy firmy „Dneprovskij farwater”.


  • Płatne rejsy, organizowane przez firmę „Dneprovskij farwater” odbywają się codziennie (prócz poniedziałków), w godzinach:
  • Wtorek – piątek: godz. 16:00, 18:00, 19:30
  • Dni wolne od nauki szkolnej i święta: godz. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:30