VOUCHER TURYSTYCZNY DO ROSJI: 80 PLN *

FORMULARZ ZAMÓWIENIA - REZERWACJA NOCLEGÓW PRZEZ BOOKING.COM *warunki promocji

* Cena vouchera turystycznego do Rosji wynosi 80 PLN/za osobę (cena ta dotyczy jedynie vouchera zamówionego wraz z dokonaną rezerwacją hotelu przez system booking.com tylko z linków umieszczonych na naszej stronie internetowej)

Voucher do wydrukowania (format PDF) zostanie wysłany na podany adres poczty elektronicznej po otrzymaniu przez nas potwierdzenia zapłaty (automatycznego z systemu transferuj.pl lub przesłanego mailem skanu transferu bankowego) oraz potwierdzenia dokonania rezerwacji i opłaty hotelu otrzymanego z systemu Booking.com
Voucher otrzymacie Państwo po weryfikacji przesłanego potwierdzenia rezerwacji z systemu Booking.com w przeciągu maksymalnie 48 godzin.


Zamówienia voucherów do Rosji wysyłane po godz. 14:00 oraz w dni wolne od pracy realizowane będą rano kolejnego dnia roboczego.  W  przypadku  pytań  prosimy  o  kontakt vouchery@tamarawizy.pl


IMIĘ
DRUGIE IMIĘ (WG PASZPORTU)
NAZWISKO
EMAIL
TELEFON
PŁEĆ
KOBIETA
MĘŻCZYZNA
 
DATA URODZENIA
OBYWATELSTWO
NUMER PASZPORTU
DODATKOWE OSOBY
Na jednym formularzu można zamówić do 10 voucherów dla osób wyjeżdżających razem w tych samych terminach i do tego samego miasta/miast. Opłata za każdy voucher 80 PLN.
 

 

 

 

 

 

KONTAKT:


Barbara Jasiecka tel. 22 851­ 06 89 wew. 105   Skype
Marek Skolimowski kom. 605­ 745 743   Skype
Warszawa:
Moskwa:


TAMARA Sp. z o.o.

31-144 Kraków

ul. Biskupia 3/2

NIP: 676-233-50-09

BZ WBK

Oddział Warszawa

00-594 Warszawa

ul Belwederska 40/1